Chusty i nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Navigator

W przypadku produktów przeznaczonych dla małych dzieci, na plan pierwszy wysuwają się kwestie bezpieczeństwa i przydatności zdrowotnej. Ergonomiczne nosidła marki Tula umożliwiają dziecku przyjęcie najzdrowszej, naturalnej pozycji, tak zwanej “żabki”. Zapewnia ona prawidłowe ustawienie stawów biodrowych i pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. W tym przypadku, idealnym rozwiązaniem może się okazać nosidełko Tula Navigator.

Zalety nosidełka Tula Navigator

Nosidełko Tula Navigator to model zapewniający dużą elastyczność w zakresie dopasowania i regulacji nosidła. Korzystanie z niego umożliwia dokonanie wyboru w zakresie tego czy nosić dziecko od przodu czy od tyłu. Uniwersalizm jest w tym przypadku bardzo praktycznym rozwiązaniem. Z jednej strony dziecko może podziwiać świat z różnych perspektyw, z drugiej strony to również wygodne rozwiązania dla opiekunów, którzy decydują jaka w danym momencie pozycja jest dla nich bardziej komfortowa. To w jakiej pozycji nosimy dziecko, jest również zależne od jego wagi i wieku. Najmłodsze dzieci muszą być noszone z przodu.

Nosidło Tula Navigator przeznaczone jest dla dzieci w przedziale wagowym od 7 do 20 kg, aczkolwiek istnieje możliwość zastosowania specjalnej wkładki dla niemowlaka, która pozwala na noszenie dziecka o wadze od 3,5 kg. Nosidełko Tula Navigator występuje w dwóch rozmiarach: Baby oraz Toddler. Nosidło w rozmiarze Toddler jest przeznaczone dla dzieci od 11 do 27 kg.

Nosidełko zostało wyposażone w niezwykle użyteczny kaptur, który umożliwia zapewnienie maluszkowi ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, m.in. słońcem, wiatrem i deszczem.

Wykonanie nosidła Navigator

Warto zwrócić uwagę na solidność wykonania. Do produkcji zastosowano wytrzymały, wysokiej jakości materiał bawełniany, który spełnia Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209-2:2006. Poza tym nosidło wyposażono w wytrzymałe klamry i solidne, regulowane taśmy.

W przypadku nosidełko Tula Navigator warto również wskazać na oryginalny, jedyny w swoim rodzaju design. Na zewnątrz zastosowano interesujący nadruk samolotów przemierzających przestworza, poruszających się po mapie nieba. To wyraźne odniesienie do pasji związanej z podróżowaniem, które z pewnością ma zachęcić rodziców do aktywnego trybu życia i licznych spacerów z użyciem nosidełka.

Podsumowując, to produkt godny uwagi ze względu na liczne rekomendacje, wysoką jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjną, w stosunku do wspomnianej jakości cenę.

Pozostaw komentarz