Chusty i nosidełka dla dzieci

Nosidełka Tula wzory

Nosidełka Tula to wysoko oceniany produkt przez rodziców. Transportując w nim dziecko, zapewniamy mu bliskość i bezpieczeństwo, jednocześnie mając wolne ręce i mogąc zająć się codziennymi obowiązkami czy przyjemnościami. Atutem nosideł Tula, oprócz wytrzymałości i ergonomicznego kształtu, jest szeroki wybór wzorów. Mogąc przebierać w kolorach i motywach, z pewnością znajdziemy model, który spełni nasze wymagania estetyczne i będzie nie tylko praktyczny, ale też miły dla oka.

Modele nosideł Tula

Nosidła dla dzieci i niemowląt Tula dostępne są w kilku modelach różniących się przeznaczaniem. Nosidełko Tula dostępne jest w dwóch rozmiarach: Baby i Toddler. Model Baby stworzono z myślą o najmłodszych – nadaje się dla maluchów ważących od 7 do 20 kilogramów, a ze specjalną wkładką może służyć już noworodkowi od 3,5 kg. Większe dzieci (od 11 do 22 kilogramów) możemy transportować w nosidle Toddler – to jest większe i bardziej wytrzymałe, żeby bez problemu utrzymało ciężar kilkulatka. Obie opcje uszyto z wysokiej jakości trwałej tkaniny w różnych kolorach i wzorach. Każde nosidełko Tula jest wykonane tak samo doskonale, różnią je jedynie niezwykłe wzory.

Wzory nosidełek Tula – ogromny wybór

Kiedy kupujemy akcesoria dla maluszka, zwykle zależy nam na tym, by były nie tylko funkcjonalne, ale też ładnie się prezentowały i cieszyły oko. Zaletą nosidełek Tula, którą doceniają rodzice, jest ich atrakcyjny wygląd. Wzory nosidełek Tula są bardzo różne i na pewno każdy znajdzie odpowiedni wzór dla siebie.  Bez problemu kupimy zarówno neutralne, jednokolorowe nosidło, jak i wielokolorowe, w paski, samochodziki czy motyle. Produkty tej firmy to nowoczesne wzornictwo, które zachwyci każdego wielbiciela dobrego ładnie wykonanych rzeczy.

Doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności

Co istotne, kiedy kupuje się akcesoria dziecięce dla niemowląt, w tym przypadku wygląd idzie w parze z funkcjonalnością. Jeśli chodzi o nosidełka Tula, wzory dostępne w wielu opcjach nie zaprzeczają praktyczności. Niezależnie od wybranego koloru i motywu, nosidło uszyte jest z wysokiej jakości trwałej tkaniny, która bez problemu znosi ciężar nawet 22-kilogramowego dziecka i nie niszczy się w praniu, dzięki czemu produkt tej firmy posłuży nam przez wiele miesięcy, a z powodzeniem będzie mogło zostać przekazane potem kolejnej pociesze.

Pozostaw komentarz