Nosidełko Sidekick Tula

21 kwietnia 2017, Chusty i nosidełka dla dzieci

Wielu rodziców zna ból rąk po wielogodzinnym noszeniu dziecka na rękach czy wyjeżdżaniu z wózkiem po schodach. Okazuje się, że jest sposób, aby tego uniknąć. Idealnym rozwiązaniem może być nosidełko. Godnym polecenia nosidełkiem na pewno jest nosidełko Sidekick Tula, które nie tylko posiada piękny wzór ale jest również bezpieczne i wygodne.

Zalety nosidełka Sidekick Tula

Niewątpliwie, nosidełko Sidekick Tula jest wykonane z wysokiej jakości materiału (100% bawełna), gwarantuje wygodę dla rodziców jak i dla maluszka. Posiada również wszystkie niezbędne certyfikaty, które czynią go bezpiecznym w użytkowaniu. Nosidełko jest łatwe do założenia. Dziecko może być w nim noszone z przodu jak i z tyłu pod warunkiem, że ukończyło 12 miesięcy. Jeśli dziecko nie waży jeszcze 7 kg, trzeba zastosować dodatkową wkładkę, która umożliwia noszenie dziecka, które waży zaledwie 3,5 kg.

Nosidełko Sidekick Tula dostępne, jest w dwóch rozmiarach Baby i Toddler. Nosidełko w rozmiarze baby przeznaczone jest dla dzieci od 7 do 20 kg. Ma około 38 cm wysokości , panel u podstawy ma 38 cm szerokości i 43 cm w górnej części. Nosidło w rozmiarze Toddler jest dla dzieci, które ważą od 11 do 22 kg ( wysokość dziecka od: 80cm).

Nosidełko Sidekick Tula umożliwia również karmienie piersią. Wystarczy poluzować ramiączka aby dziecko znalazło się w odpowiedniej pozycji. Karmienie w nosidełku pozwala na dyskretne karmienie piersią. Oprócz możliwości karmienia piersią nie zapominajmy o tym, że ten model nosidełka może być również świetną ozdobą

Dlaczego warto wybrać nosidełko Sidekick Tula ?

Oczywiście, nie każde nosidło jest tak samo bezpieczne. Nosidło Sidekick Tula posiada pozytywne opinie rodziców, którzy korzystają z niego od dłuższego czasu. Jest to nosidło wygodne i praktyczne, na dodatek niezwykle bezpieczne dla dziecka. Wydaje się więc, że jak najbardziej warto je polecić.

Warto zauważyć, że w niektórych miejscach, zwłaszcza w okolicach nóżek dziecka, nosidełko Sidekick Tula posiada grubszą warstwę miękkiego materiału. Jest to usprawnienie, które zapewnia dziecku jeszcze większą wygodę. Dzięki temu, maluch noszony w nosidle Tula Sidekick nie staje się marudny i nie płacze, gdyż jest mu wygodnie i czuje się bezpiecznie. Nie zapominajmy również o pięknym i zarówno nowoczesnym wzorze tego nosidełka. Na pewno będzie ładnym dodatkiem dla mamy jak i taty.

Brak tagów

wyświetleń: 474, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

 • Zabawki Montessori

  Zabawki Montessori

  26 września 2016

  Decydując się na całą gamę zabawek Montessori, zyskujesz na pewno jedno - świadomość, że robisz wszystko, by Tw / Czytaj dalej

 • Nosidełka dla dzieci

  Nosidełka dla dzieci

  16 września 2016

  Pamiętam te czasy, kiedy dziadkowie opowiadali, jak to za ich czasów spacerowało się z dziećmi. Kiedyś nie wierzy / Czytaj dalej