Chusty i nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Hot Air Balloon

Nosidełko Tula Hot Air Balloon

Dzieci uwielbiają być noszone na rękach, bo dzięki temu są zawsze blisko swojego opiekuna. Ciężko jednak wykonywać inne czynności mając na rękach malucha. Z pomocą przychodzą ergonomiczne nosidełka, takie jak Tula Hot Air Balloon!

Czy nosidełko Tula Hot Air Balloon to rozwiązanie dla nas?

Wiele rodzin zadaje sobie to pytanie i zastanawia się, czy zainwestować w taki sprzęt. Warto wiedzieć, że nosidełka są przeznaczone dla dzieci o konkretnym wzroście i wadze. Dla przykładu nosidełko Tula Hot Air Balloon zostało przygotowane w dwóch wariantach. W ofercie Tula znajdują się nosidła dla dzieci od 7 do 20 kg (nosidełko ergonomiczne baby) i od 11 do 27 kg (nosidełko ergonomiczne toddler). Dla najmłodszych Tula proponuje specjalne wkładki dla niemowląt, które jeszcze nie potrafią samodzielnie trzymać główki i swobodnie siedzieć w pozycji “żabki”.

Bezpieczeństwo dziecka w nosidełku

Nic nie jest tak ważne dla rodziców, jak bezpieczeństwo ich pociech. Dlatego warto postawić na firmę, która od lat zajmuje się produkcją ergonomicznych nosideł. Marka Tula proponuje nosidełka, które są wykonane ręcznie z bawełny posiadającej certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Dzięki temu nosidło Tula Hot Air Balloon jest bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka i nie powoduje podrażnień. Istotne jest również profesjonalne zapięcie — dlatego Tula stosuje najwyższej jakości klamry Duraflex oraz trwałe szelki.

Nosidełko Tula Hot Air Balloon

Wygoda nosidła Hot Air Balloon

Dzięki nosidełkom rodzic czy opiekun ma zawsze wolne ręce. Dlatego jest to świetne rozwiązanie dla aktywnych osób. Nosidełka Tula jest bardzo łatwo założyć samodzielnie, bez pomocy drugiej osoby i bez narażania dziecka na upuszczenie. Nosidełko Hot Air Balloon Tula jest dodatkowo wyposażone w pojemną kieszeń, w której można schować niezbędne drobiazgi.

Oczywiście nosidełko jest też bardzo wygodne dla samego dziecka. Zapewnia ergonomiczną pozycję „M” wspierającą optymalny rozwój malucha. Dodatkowe wypełnienie wokół otworów na nóżki dziecka zapewnia mu większą wygodę. Nosidełko zawiera też odpinany kapturek podtrzymujący głowę malucha podczas snu i chroniący przed słońcem. Ten sam kapturek ułatwia również karmienie dziecka piersią. Warto zwrócić też uwagę na wyjątkowo przyjazny design. Każdy znajdzie coś dla siebie — na przykład nosidełko Shenandoah z delikatnymi koronami drzew z bajkowego lasu.

Dobre nosidełko to spory wydatek, dlatego warto wybrać je z głową. Najwyższej jakości materiały i staranne, ręczne wykonanie gwarantują, że nosidełko będzie służyć bezpiecznie i długo. To wspaniała inwestycja dla troskliwych i aktywnych rodziców! Przyjrzyj się bliżej przygotowanym modelom, niech Twojemu oku nie umknie nosidełko Tula Hot Air Balloon!

Pozostaw komentarz