Nosidełko Tula Toddler – rozwiązanie dla starszaków

29 lipca 2017, Chusty i nosidełka dla dzieci

Nosidełko Toddler Tula to produkt, który jest coraz częściej wybierany przez rodziców. Jego rosnąca popularność W Polsce wynika przede wszystkim z jego szeregu atutów, wyróżniających takie nosidełko na tle chociażby tradycyjnych spacerówek. Tradycyjne spacerówki to bardzo ciężki sprzęt, który niezwykle trudno transportuje się za pomocą samochodu lub środka transportu publicznego. Warto jest to wziąć pod uwagę i zapewnić sobie odpowiedni poziom komfortu, decydując się na zakup nosidła Tula Toddler.

Atuty nosidełek Tula Toddler

Nosidełka Tula w wersji Toddler posiadają wiele zalet, które odróżniają je od innych nosidełek dla dzieci. Po pierwsze, są to nosidełka, które umożliwiają umieszczenie dziecka zarówno przed sobą, jak i na plecach. Ich szerokie siedzisko oraz łatwa regulacja szelek zapewniają wysoki poziom wygody dla rodzica i dziecka.

Niezwykle istotne jest także to, że nosidła Tula Toddler posiadają dodatkową kieszeń, w której z powodzeniem zmieszczą się dokumenty, klucze i inne akcesoria, w tym także akcesoria dziecięce, takie jak smoczek. Nie sposób jest także nie wspomnieć o specjalnym, odpinanym kapturku, który doskonale podtrzymuje główkę dziecka oraz chroni przed słońcem, wiatrem i deszczem.

Nosidełka Tula Toddler to produkt szyty w Polsce i spełniający Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Wykonano je niemal w całości z bawełny, która jest bardzo prosta w czyszczeniu i z powodzeniem można dzięki temu taki produkt umieścić także w pralce. Można je nabyć w różnorodnych wariantach kolorystycznych dostosowanych także do płci dziecka.

Przeznaczenie nosidełek Tula Toddler

Nosidełka Tula Toddler to idealne rozwiązanie dla starszych dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Także one potrzebują bowiem odpowiedniego środka transportu. Doskonałe wyprofilowanie takich nosidełek sprawia, że z powodzeniem udźwigną one dziecko o wadze od 11 do 22 kilogramów bez obaw, że dziecko nie będzie się czuło komfortowo, a rodzic lub inny opiekun obciąży w nadmierny sposób swój kręgosłup. Najwyższa staranność wykonania takich nosidełek zapewnia dużą wygodę.

Brak tagów

wyświetleń: 503, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

 • Zabawki Montessori

  Zabawki Montessori

  26 września 2016

  Decydując się na całą gamę zabawek Montessori, zyskujesz na pewno jedno - świadomość, że robisz wszystko, by Tw / Czytaj dalej

 • Nosidełka dla dzieci

  Nosidełka dla dzieci

  16 września 2016

  Pamiętam te czasy, kiedy dziadkowie opowiadali, jak to za ich czasów spacerowało się z dziećmi. Kiedyś nie wierzy / Czytaj dalej