Pieluchy wielorazowe

Pieluchy wielorazowe Grovia – dla dzieci i niemowląt

Popularne pampersy, bądź jak kto woli pieluchy jednorazowe, stały się prostym i szybkim rozwiązaniem. Jednak nie każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że mogą one być bardzo szkodliwe dla dziecka i dodatkowo są mało ekologiczne. Alternatywą dla pieluch jednorazowych są pieluchy wielorazowe, które są bezpieczne dla dziecka i środowiska. Pieluchy wielorazowe Grovia są dostępne w pięknych wzorach i kolorach oraz również w różnych modelach, które dostosowane są do potrzeb dziecka.

Dlaczego warto wybrać pieluchy wielorazowe Grovia ?

1. W ogólnym rozrachunku są aż o połowę tańsze. Jeśli więc weźmiemy pod uwagę aspekt ekonomiczny, dojdziemy do wniosku, że oszczędzamy naprawdę dużo. Jednorazowy zakup dużej ilości pieluch wielorazowych Grovia może wydać nam się ogromnie drogi, jednak starczy on na bardzo długo w przeciwieństwie do pieluch jednorazowych, które trzeba na bieżąco nabywać.

2. Są zdrowsze! Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie słyszał o uczuleniu na pieluchy? Odpowiedź jest prosta – stosowano wtedy naturalne pieluszki wielorazowe, które w przeciwieństwie do tych jednorazowych, nie zawierają szeregu składników uczulających dziecko. Kupując pieluchy Grovia dla dzieci i niemowląt masz pewność, że Twoje dziecko przez cały okres pieluszkowania nie doświadczy uczuleń związanych z pieluchą.

3. Są proste w czyszczeniu – nowoczesne pieluszki Grovia, pozwalają na łatwe strzepnięcie kupki, bez ogólnego zaśmiecenia całej pieluchy. W normalnych warunkach, taką wielorazową pieluchę, będziemy prać raz na dwa lub trzy dni. Dodatkowo do wielorazowych pieluch Grovia można dokupić specjalne wkłady z różnych materiałów, które zabezpieczą pieluchę.

4. Nie zaśmiecają – klasyczne pieluchy jednorazowe od razu po wyrzuceniu tworzą nieprzyjemnie pachnącą stertę śmieci. Po co produkować ich tak wiele! Pod względem czystości, pieluchy wielorazowe Grovia utrzymują swój standardowy wygląd przez bardzo długi czas, przez co są przyjazne dla środowiska!

Pranie pieluch wielorazowych Grovia również nie jest zbyt energochłonne. Zużywa się tu bardzo mało wody. I choć w przypadku pieluch jednorazowych wody nie zużywa się wcale, to ogólny bilans zużycia materiałów naturalnych jest w przypadku wielorazówek znacznie bardziej korzystny.

Podsumowując, pieluchy wielorazowe Grovia dla dzieci i niemowląt są znacznie wygodniejsze, bardziej praktyczne i zdrowsze. Nie powodują odparzeń, a także są o wiele tańsze i bardziej ekologiczne od swoich jednorazowych odpowiedników. Czy zmienisz swoje przyzwyczajenia i zainwestujesz w wielorazówki?

Pozostaw komentarz