Pieluchy wielorazowe

Rodzaje Pieluch Wielorazowych

Rodzaje pieluch wielorazowych - Jakie pieluszki wielorazowe wybrać?

Rynek pieluch wielorazowych się rozrasta i stale przybywają nowe modele, które szybko znajdują swoich fanów. Rodzaje pieluch wielorazowych różnią się między sobą budową, funkcjonalnością oraz wyglądem. Każda ekologiczna mama stojąca przed wyborem odpowiedniej wersji dla swojego dziecka ma wielki dylemat, dlatego z chęcią pomogę Ci rozwiązać ten problem!

Pieluchy AIO

Pieluszki AIO (All in One) to rodzaj pieluch wielorazowych, które zaskarbiły sobie serca wielu mam za sprawą prostej regulacji, która pozwala na zakładanie jednego modelu przez cały okres pieluchowania – aż do przejścia na nocnik. Dzięki temu rozwiązaniu pielucha AIO jest odpowiednio dopasowana do rozmiaru dziecka i rosnąca waga nie jest problemem. System zapięć wykonany jest za pomocą trwałych napów.

Przewiewność i miękkość pieluchy AIO sprawia, że nie musimy obawiać się podrażnieniami, czy odparzeniami. Na pochwałę zasługuje również wkład chłonny, który daje odpowiednią ochronę przed wyciekiem i sprawia, że dziecku towarzyszy uczucie suchości przez długie godziny. Wkłady te przygotowane zostały z bawełny organicznej, zaś sam otulacz z poliestru TPU.

Pieluchy hybrydowe

Pieluszki hybrydowe to nowy rodzaj pieluch wielorazowych. Wersja ta jest odmianą pieluch Snap in One, czyli “Zapnij w jedno”. Jest to związane z ich budową, bowiem do otulacza wpinany jest wkład chłonny. Co za tym idzie, dziecko może pozostać w tym samym otulaczu, a wymieniany zostaje jedynie wkład chłonący wilgoć. Wkłady chłonne zostały przygotowane z różnych materiałów do wyboru np. mikrofibry, organicznej bawełny, czy włókna kononpno-bawełnianego. Dostępne są także modele z dwoma rodzajami zapięć – rzepami i napami.

Pieluchy ONE

Pieluszki ONE to dobra opcja, dla rodziców, którzy nie wiedzą, jakie pieluchy wielorazowe wybrać na dłuższą podróż. Model ten został wzbogacony o pojemniejsze wkłady chłonne, a także ma możliwość wpięcia dodatkowej wkładki. Co za tym idzie są świetną opcją na czas podróży samochodem, czy samolotem, ale również na spacery i noc.

Regulacja działa identycznie, jak w przypadku innych pieluch wielorazowych. Otulacze są wodoodporne, co zapobiega wyciekom. Wkłady chłonne powstały z mikrofibry o odpowiedniej gęstości, co gwarantuje maksymalne wykorzystanie. Warto zaopatrzyć się w pieluchy ONE, gdyż z pewnością niejednokrotnie Ci się przydadzą!

Pieluchy 2 w 1 Pop-in

Pieluszki Pop-in 2w1 to rodzaj pieluch wielorazowych cechujący się zgrabną budową oraz wytrzymałością materiałów. Łatwe dopasowanie do rozmiaru ciała dziecka sprawia, że rodzice chętnie po nie sięgają. Stosowane są zarówno nocą, jak i w dzień, jednak zaleca się użycie innych wkładów chłonnych. Wkład na noc zapewni dodatkową ochronę i sprawi, że dziecko będzie czuło się komfortowo i mogło spać spokojnie.

Pieluchy 2 w 1 Pop-in przygotowane zostały w kilku wersjach. Popularny stał się materiał coolmax, jednak coraz częściej mówi się również o bardzo delikatnej i przyjemnej w dotyku wersji z bambusa. Naturalne wkłady są perfekcyjne dla wrażliwej skóry naszych dzieci. Przed wyciekiem chroni nas nie tylko wodoodporny otulacz i pojemny wkład chłonny, ale również dodatkowa obwódka wokół nóżek sprawiająca, że wilgoć pozostaje w środku.

Mam nadzieję, że ułatwiłam Ci zadanie i wiesz już, jakie pieluchy wielorazowe wybrać. Producenci zadbali, by dostępne rodzaje pieluch wielorazowych dawały naszym dzieciom to czego potrzebują – odpowiedniej ochrony i wygody. Wszystkie z wymienionych modeli pieluszek ozdobione są niesamowitymi wzorkami i kolorami, które mocno przykuwają uwagę. Przekonaj się sama i wybierz dla dziecka to co najlepsze!

Pozostaw komentarz